Tkanina BLACKOUT WZORY 

Proponowany przez nasz sklep internetowy BLACKOUT to tkanina o silnych właściwościach zaciemniających, przy pomocy której możemy zrobić przysłowiowy grobowiec w domu. Pozwala na zaciemnienie pomieszczenia nawet do 100%. Bez wątpienia jej główną zaletą jest miękka w dotyku tekstura, co sprawia, że prezentuje się bardzo naturalnie nie tylko na zas...

Proponowany przez nasz sklep internetowy BLACKOUT to tkanina o silnych właściwościach zaciemniających, przy pomocy której możemy zrobić przysłowiowy grobowiec w domu. Pozwala na zaciemnienie pomieszczenia nawet do 100%. Bez wątpienia jej główną zaletą jest miękka w dotyku tekstura, co sprawia, że prezentuje się bardzo naturalnie nie tylko na zasłonach, ale również kotarach i roletach.

Doskonała na zasłony jeśli chcemy wypocząć, uciąć sobie drzemkę, czy po prostu ukryć się przed światłem dziennym. Bardzo często używana w przypadku intensywnie naświetlonych pomieszczeń takich jak pokoje hotelowe, sale konferencyjne i inne. Stosowana głównie do zasłaniania okien, zaciemniania i oddzielania części pomieszczeń, sprawdzi się również w przymierzalniach oraz jako różnego rodzaju dekoracje. 

Materiał wykazuje także właściwości akustyczne, które szczególnie cenią sobie studia nagraniowe, teatra, sale konferencyjne. Tkanina Blackout świetnie będzie się prezentować w nowoczesnych wnętrzach, loftowych jak również vintage. 

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów