Tkanina MINKY 

MINKY jest tkaniną, która zwiera 100% poliestru, co nie przeszkadza jej być jednym z najmilszych w dotyku materiałów, jakie kiedykolwiek wymyślono. Specyficzna technologia produkcji pozwala na stworzenie powierzchni z mikrowłókien, które w dotyku kojarzą się z aksamitem lub zwierzęcym futerkiem (stąd nazwa: mink to po angielsku norka). Wytłaczan...

MINKY jest tkaniną, która zwiera 100% poliestru, co nie przeszkadza jej być jednym z najmilszych w dotyku materiałów, jakie kiedykolwiek wymyślono. Specyficzna technologia produkcji pozwala na stworzenie powierzchni z mikrowłókien, które w dotyku kojarzą się z aksamitem lub zwierzęcym futerkiem (stąd nazwa: mink to po angielsku norka). Wytłaczane kropki podnoszą walory estetyczne materiału, ale też – co nie mniej ważne – zapewniają doskonałą mikrowentylację: MINKY dobrze chroni przed chłodem, ale jednocześnie umożliwia swobodne odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Posiadamy w ofercie tkaninę MINKY w kolorze czarnym i białym oraz kilku innych, intensywnych barwach. Tkanina posiada stosowne atesty i może być wykorzystywana do szycia ubranek i akcesoriów dla małych dzieci.

Maluchy i ich mamy uwielbiają tkaninę MINKY

Tkanina MINKY zrobiła światową karierę dzięki mamom, które pokochały ją nie tylko za miękkość, ale także wygodę użytkowania. Materiał nie gniecie się, więc nie wymaga też prasowania, a do tego po odwirowaniu w pralce bardzo szybko schnie. Wytłaczane na powierzchni tkaniny kropki tworzą dodatkową warstwę ochroną, która skutecznie zapobiega uciskaniu ciała maluchów i chroni je przed urazami mechanicznymi. MINKY jest bardzo popularną tkaniną dekoracyjną na poduszki dziecięce, kołderki, śpiwory, czapki i szaliki. W praktyce z MINKY można uszyć każdą część garderoby i wyposażenia malucha, włącznie z torbami, kocykami i uwielbianymi przez dzieci miękkimi zabawkami.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów