Tkanina Stretch Panama 165g WZORY 

Tkanina Stretch Panama ma wiele zalet cenionych przez producentów odzieży. Zawiera 100% poliestru, co nie przeszkadza jej być materiałem miłym w dotyku, gładkim i łatwym w układaniu. Materiał jest cienki, mocny i ma bardzo elegancki wygląd. Oprócz garsonek, garniturów, odzieży firmowej i sakralnej, powstają z niej ozdoby, zasłony oraz obrusy. St...

Tkanina Stretch Panama ma wiele zalet cenionych przez producentów odzieży. Zawiera 100% poliestru, co nie przeszkadza jej być materiałem miłym w dotyku, gładkim i łatwym w układaniu. Materiał jest cienki, mocny i ma bardzo elegancki wygląd. Oprócz garsonek, garniturów, odzieży firmowej i sakralnej, powstają z niej ozdoby, zasłony oraz obrusy. Stretch Panama to poliestrowa tkanina drukowana dostępna w kilkudziesięciu kolorach – ceniona tkanina dekoracyjna na poduszki oraz na pokrowce na meble. Nasz sklep prowadzi ciągłą sprzedaż tkanin typu Stretch Panama o szerokości 150 cm i praktycznie dowolnej długości (materiał odcinamy na metry z beli).

Dlaczego Stretch Panama sprzyja kreatywnemu szyciu?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciekawy wybór materiałów z gatunku Stretch Panama z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, wzorami geometrycznymi oraz kompozycjami, których inspiracją była sztuka ludowa. Znajdują się wśród nich stonowane wzory, oparte na jednym kolorze, ale także kompozycje złożone z wielu intensywnych, mocnych barw. Szeroka paleta możliwości pozwala na swobodne projektowanie i szycie bardzo kreatywnych ubrań, ale także zasłon, nakryć i ozdób stołów oraz elementów wystroju pomieszczeń. Stretch Panama jest materiałem cenionym przez krawców amatorów – przede wszystkim ze względu na łatwość szycia, duży wybór kolorów i wzornictwa oraz bardzo przystępną cenę, która pozwala na swobodne eksperymentowanie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów