Tkanina wodoodporna Oxford Wzory

Oferowana przez nas wzorzysta tkanina wodoodporna Oxford należy do materiałów, które łatwo poddają się drukowaniu. Odpowiednio wykonane nadruki na poliestrze są nie tylko bardzo estetyczne, ale też trwałe: nie blakną, nie kruszą się i nie ścierają w trakcie eksploatacji. Dzięki temu możliwe jest tworzenie dowolnych wzorów i użycie każdego kolor...

Oferowana przez nas wzorzysta tkanina wodoodporna Oxford należy do materiałów, które łatwo poddają się drukowaniu. Odpowiednio wykonane nadruki na poliestrze są nie tylko bardzo estetyczne, ale też trwałe: nie blakną, nie kruszą się i nie ścierają w trakcie eksploatacji. Dzięki temu możliwe jest tworzenie dowolnych wzorów i użycie każdego koloru, jakiego zapragniemy. Osoby, które mają sprecyzowane oczekiwania i pragną przygotować własne wzornictwo, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Natomiast tych, którzy poszukują ciekawych propozycji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych wzorów.

Ponad 100 wzorów tkaniny drukowanej Oxford

Wśród opracowanych przez nas gotowych wzorów dominują kompozycje kwiatowe i roślinne: zarówno układy drobnych detali, jak i kompozycje złożone z dużych pąków, owoców i liści. Znajdziemy wśród nich tkaniny o bardzo bogatej, ekspresyjnej kolorystyce, ale także stonowane, jednobarwne kompozycje.

Równie interesująca jest grupa wzorów dedykowanych dzieciom oraz miłośnikom zwierząt domowych. W tej kategorii dominującymi motywami są kotki, pieski, serduszka, misie i słoneczka. Nie zabrakło też realistycznie przedstawionych papug i flamingów. W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć wzorów geometrycznych, ornamentów i nadruków z miłosnymi wyznaniami. Wielbicieli klasyki ucieszy zapewne nadruk w postaci czerwonej kraty na białym tle, który znakomicie nadaje się do zestawień aranżacyjnych z klasyczną kratką tkaniny obrusowej Picnic.

Dzięki zastosowaniu różnorodnych teł, od bieli po głęboką czerń, nasze tkaniny wpasują się w każde wnętrze i w każdy projekt aranżacyjny.

Jakie zastosowania mają tkaniny wodoodporne drukowane?

Praktycznie nieograniczona liczba wzorów i dowolność tworzenia nowych kompozycji sprawia, że tkaniny wodoodporne drukowane Oxford mają wielki potencjał kreatywny. Doskonale sprawdzą się przy produkcji mebli ogrodowych, huśtawek, parasoli i markiz. Mają też liczne zastosowania w produkcji akcesoriów dla dzieci: poszycia wózków, koszy na zabawki czy odzieży ochronnej. Równie użyteczne są przy wytwarzaniu plecaków, toreb i różnego rodzaju pokrowców. Jest też cenionym materiałem na legowiska dla czworonogów. Za każdym razem, gdy będziemy potrzebowali tkaniny wodoodpornej, trwałej i posiadającej wysokie walory estetyczne, drukowany Oxford będzie optymalnym wyborem.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 136 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 136 elementów