Oferujemy trwałe i naturalne materiały 100% z bawełny odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, zachowują trwałość i kolor przez długie lata. Uznawane za jeden z najlepszych materiałów o uniwersalnym zastosowaniu i doskonałych właściwościach. Powrót do naturalnych produktów sprawił, cieszą się dużą popularnością. Do wyboru mamy bogatą ...

Oferujemy trwałe i naturalne materiały 100% z bawełny odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, zachowują trwałość i kolor przez długie lata. Uznawane za jeden z najlepszych materiałów o uniwersalnym zastosowaniu i doskonałych właściwościach. Powrót do naturalnych produktów sprawił, cieszą się dużą popularnością. Do wyboru mamy bogatą paletę materiałów w różnych kolorach i wzorach. Bawełna jest przewiewna, hypoalergiczna, miękka, doskonale się prezentuje i jest niezwykle elegancka. Nawet po wielu praniach nie rozciąga się i nie blaknie. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i doskonałe właściwości.

W naszym czeka na Państwa mnóstwo wzorów i kolorów, tekstylia o zwartym splocie, różnych strukturach i gramaturach. Polecamy tanie tkaniny bawełniane dla dzieci i dorosłych z certyfikatem jakości, przyjemne w dotyku, elastyczne, bezpieczne i miękkie. Do wyboru materiały w jednolitym odcieniu, kolorowe, drukowane, w prążki, w kwiaty, kropki, kratę, o splocie atłasowym i wiele więcej.

Materiały bawełniane znadują zastosowanu w branży odzieżowej - do szycia sukienek, spodni, bluzek, żakietów, a także pościeli oraz różnego rodzaju dekoracji tj. poduszek, koszyków, obrusów, serwetek, zasłon, a nawet ubrań roboczych. Jako sklep internetowy z tkaninami bawełnianymi na bieżąco poszerzamy swój asortyment. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień oraz stałą dostępność materiałów. Oferujemy hurt i detal. Bawełna znana jest od tysięcy lat uprawiali ją Egipcjanie, a także ludność Ameryki Południowej i Indianie.

Więcej

Tkaniny bawełniane - 100% bawełna