Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Tkaniny na obrusy 

Znalezienie gotowego obrusa, który będzie idealnie odpowiadał naszym potrzebom, bywa bardzo trudne. Doskonałym rozwiązaniem problemu są tkaniny na obrusy i serwetki. Wszystkie oferowane przez nas tkaniny obrusowe są cięte na metry. Z beli o szerokości 160 cm odcinamy materiał o zamówionej przez Klienta długości. Jest to rozwiązanie optymalne cen...

Znalezienie gotowego obrusa, który będzie idealnie odpowiadał naszym potrzebom, bywa bardzo trudne. Doskonałym rozwiązaniem problemu są tkaniny na obrusy i serwetki. Wszystkie oferowane przez nas tkaniny obrusowe są cięte na metry. Z beli o szerokości 160 cm odcinamy materiał o zamówionej przez Klienta długości. Jest to rozwiązanie optymalne cenowo i pozwalające na kreatywne projektowanie nakryć i dekoracji stołów na bankiety, wesela i inne imprezy okolicznościowe o uroczystym charakterze. Posiadamy materiały jednolite oraz tkaniny drukowane w szerokim asortymencie wzorów.

W naszej ofercie znajdziesz tkaniny poliestrowe i tkaniny bawełniane oraz połączenia poliestru i bawełny w różnych proporcjach. Niezależnie od tego, czy są to wyroby polskich czy zagranicznych producentów, wszystkie posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty jakości – są bezpieczne w stosowaniu dla dzieci i osób cierpiących na alergie.

Jak dobrać optymalną tkaninę na obrusy?

Wybór tkaniny obrusowej powinien być uzależniony od tego, jak planujemy użytkować obrus. Jeżeli potrzebujemy dekoracyjnego okrycia na stolik z bibelotami, możemy kierować się wyłącznie walorami estetycznymi i wybrać którąś z tkanin atłasowych czy żakardowych. Jeżeli jednak planujemy nakrycie stołu bankietowego czy weselnego, powinniśmy zainteresować się materiałem Professional Gastro, który z obu stron pokrywa apretura plamoodporna. Zapewnia ona świetną ochronę przed powstawaniem plam, ale także ułatwia pranie obrusów. Ciekawą propozycją są też tkaniny obrusowe typu Picnic: doskonale spełnią rolę obrusów na stoliki kampingowe czy do kawiarnianego ogródka, ale mogą też posłużyć jako lekkie tkaniny zasłonowe – np. do domku letniskowego. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 65 elementów