Nie możesz znaleźć obrusu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom? W ofercie naszego sklepu znajdziesz cięte na metry tkaniny na obrusy i serwetki w wielu kolorach, wzorach i deseniach, pozwalające na stworzenie ciekawych aranżacji w nowoczesnych, klasycznym lub eleganckim stylu. Dostępne materiały o różnej gramaturze z obustronną apreturą plamoodpor...

Nie możesz znaleźć obrusu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom? W ofercie naszego sklepu znajdziesz cięte na metry tkaniny na obrusy i serwetki w wielu kolorach, wzorach i deseniach, pozwalające na stworzenie ciekawych aranżacji w nowoczesnych, klasycznym lub eleganckim stylu. Dostępne materiały o różnej gramaturze z obustronną apreturą plamoodporną, wytrzymałe i odporne na przetarcia i uszkodzenia. Nawet po wielokrotnym praniu w wysokich temperaturach z użyciem środków chemicznych i intensywnym użytkowaniu nie tracą swoich właściwości, koloru i atrakcyjnego wyglądu. Z dostępnych tutaj materiałów można wykonać nakrycie na stół o dużych i małych rozmiarach i dowolnym kształcie np. obrusy do restauracji, kawiarni, a także domów prywatnych. W naszym sklepie internetowym oferujemy tkaniny obrusowe od polskich i zagranicznych producentów, posiadają certyfikat jakości i są bezpieczne dla alergików.
Polecamy także tkaniny na obrusy świąteczne, żakardowe i atłasowe cięte na metry. Na szczególną uwagę zasługują materiały na obrusy plamoodporne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zabrudzenia nie wchłaniają się w ich strukturę a plamy są łatwiejsze do wywabienia. Gwarantujemy, że każdy z Państwa znajdzie odcień i wzór spełniający własne oczekiwania. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia.

Więcej

Tkaniny obrusowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 109 elementów