Dzianina absorbująca z wysokim stopniem absorbcji ABSO 277-01

T23740

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Skład100% poliester
Gramaturaok. 400g/m2 (+/-10g)
Praniemaksymalna temperatura prania 60 stopni C - proces normalny
Suszenienie suszyć w suszarce bębnowej
Prasowanienie prasować
Kurczliwośćok. 3%
Szerokość tkaniny200 cm (+/-2cm)
Apreturajednostronnie poliuretanem
Deseń/wzórgładki pikowany

Więcej informacji

Pikowana dzianina, która jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również bardzo dobrze absorbuje wodę bo aż 2,6l na metr kwadratowy. 

Idealnie sprawdzi się jako materiał na ochraniacz na materac, który skutecznie ochroni go przed zabrudzeniami. Płyny, pot i inne zanieczyszczenia, które mogą pojawić się w łóżku, nie przedostaną się do materaca. Nie przepuści także bakterii, roztoczy czy grzybów, dzięki czemu materac pozostanie wolny od alergenów i szkodliwych drobnoustrojów.

W warstwie wierzchniej zbudowana jest ze 100% poliestru. Składa się z 4 laminowanych ze sobą warstw odpowiadających za jej nieprzemakalność. Pierwsza warstwa wykonana jest w wysoce technicznych przędz, które bardzo szybko przenoszą niechcianą ciecz do warstw poniżej i wysychają w ciągu kilku minut, dzięki czemu osoba na niej leżąca nie czuje się mokra. Następnie płyn zostaje zablokowany w kolejnych warstwach.

Dzianina ABSO zawiera specjalną membranę wykonaną ze 100% poliuretanu, który sprawia, że materac będzie chroniony przed zmoczeniem. Oferowany przez nas produkt jest oddychający i paroprzepuszczalny, a także delikatny dla skóry.

Dzianina przeznaczona jest do użytku w gospodarstwach domowych, hotelach, szpitalach, hospicjach, placówkach medycznych, domach seniora, schroniskach i salonach odnowy biologicznej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dzianina absorbująca z wysokim stopniem absorbcji ABSO 277-01

Dzianina absorbująca z wysokim stopniem absorbcji ABSO 277-01

1 inny produkt w tej samej kategorii: